Pogoń

 

OCHRONA POGOŃOCHRONA POGOŃOCHRONA POGOŃOCHRONA POGOŃOCHRONA POGOŃOCHRONA POGOŃOCHRONA POGOŃOCHRONA POGOŃOCHRONA POGOŃOCHRONA POGOŃOCHRONA POGOŃ

top lotna

POGOŃ LOTNA JEDEN DO WIELU - TIME SHARING

To ekonomiczna alternatywa dla całodobowej stacjonarnej ochrony fizycznej na osiedlach mieszkaniowych, budynkach i magazynach firmowych, prywatnych posesjach, etc.

Rozwiązanie to pozwala oszczędzić nawet do 90% kosztów!

Usługa POGOŃ LOTNA JEDEN DO WIELU to regularne podjazdy i kontrole wykonywane przez specjalnie dedykowane dla kilku do kilkunastu obiektów uzbrojone Grupy Interwencyjne. Realizują one powierzone czynności ochronne, kontrolne lub nadzorcze.

Dzięki temu każdy zleceniodawca płaci tylko za część usługi, a dokładnie wyłącznie za czas poświęcony na kontrolę i ochronę swoich obiektów.

Jako jedna z nielicznych firm na rynku, Pogoń Ochrona posiada status Specjalistycznej Uzbrojonej Formacji Ochronny (SUFO).

Dlatego w skład naszych grup interwencyjnych wchodzą tylko osoby wpisane na listę kwalifikowanych pracowników ochrony, wyszkolone w zakresie strzelectwa, samoobrony, technik interwencyjnych, oraz znający prawo związane z wykonywaniem ochrony osób i mienia.

Grupy wykonujące patrole są wyposażone w broń palną, dopuszczone prawem środki przymusu bezpośredniego, oznakowany pojazd oraz najnowsze rozwiązania technologiczne z zakresu nawigacji i łączności.

Podjazd na chroniony obiekt oprócz zewnętrznej kontroli zabezpieczeń może obejmować również wymagane przez Klienta kontrole, między innymi: poszczególnych pomieszczeń, stanu instalacji, włączanie/wyłączanie oświetlenia, weryfikację tożsamości, trzeźwości oraz podjęcie interwencji w stosunku do osób przebywających na terenie objętym ochroną.

Wszystkie działania podejmowane podczas patrolu są rejestrowane przez system Inspektor24 Pogoń Lotna oraz raportowane on-line w czasie rzeczywistym do zleceniodawcy, łącznie z dokumentacją zdjęciową.

Cena usługi od 40 zł netto za jednorazową inspekcję.

lotna2