Pogoń

praca

 

Ochrona Roku Pogoń Warszawa, od 1997 roku zaufali nam:

 

banner-ochrona

banner-lotna

banner-osobista

banner-konwojowanie

banner-systemy

banner-services

Zapisz

Zapisz

AGENCJA OCHRONY POGOŃ | WARSZAWA

 

Pogoń to koncesjonowana Agencja Ochrony z Warszawy. Na rynku działamy nieprzerwanie od 1997 roku, świadcząc usługi na terenie całego województwa mazowieckiego.

 

Oprócz bogatego doświadczenia i wiedzy z zakresu ochrony osób i mienia możemy pochwalić się także zespołem sprawdzonych pracowników o wysokich kwalifikacjach i doświadczeniu w pracy terenie. Dysponujemy ponadto nowoczesnym zapleczem technologicznym, dzięki któremu możemy świadczyć usługi na najwyższym poziomie.

 

Nasz profesjonalizm oraz skuteczność zyskały potwierdzenie w uzyskanych nagrodach I certyfikatach, jednak najcenniejsze jest dla nas uznanie klientów, którzy doceniają naszą codzienną pracę.

 

Profesjonalna ochrona – dla kogo?

Nasza agencja ochrony działa na rzecz zabezpieczania interesów klientów biznesowych, instytucjonalnych oraz indywidualnych.

 

W obszarze naszych usług znajdują się:

  • stacjonarna ochrona obiektów (w tym również monitoring wizyjny),
  • lotna ochrona obiektów (innowacyjna usługa „jeden do wielu"),
  • ochrona fizyczna, ochrona VIP,
  • konwojowanie (usługa wykonywana przez Specjalistyczne Uzbrojone Formacje Ochronne),
  • kompleksowe usługi z zakresu systemów alarmowych (projektowanie, instalacja i konserwacja),
  • czynności dodatkowe – m.in. sprawdzanie obecności w pomieszczeniach urządzeń podsłuchowych, ochrona przeciwpożarowa, profesjonalne usługi porządkowe.

 

Ochrona w Warszawie – charakterystyka naszej pracy

Wszystkim naszym Klientom gwarantujemy pełen profesjonalizm świadczonych usług z zakresu ochrony osób i mienia w Warszawie. Dysponujemy własnym systemem radiowej łączności, który obejmuje swym zasięgiem całe województwo mazowieckie. Dzięki niemu utrzymujemy stałą łączność ze wszystkimi pracownikami ochrony, a także mamy umożliwiony 24-godzinny, błyskawiczny kontakt z patrolami Grup Interwencyjnych. Grupy te rozlokowane są na terenie całego województwa, dlatego są w stanie dotrzeć na miejsce zdarzenia w ciągu zaledwie kilku minut.

 

Jako doświadczona i ceniona firma ochroniarska w Warszawie od lat bardzo owocnie współpracujemy z Policją, Strażą Miejską, Strażą Pożarną, Pogotowiem Ratunkowym i Pogotowiem Energetycznym i Gazowym, dlatego jesteśmy w stanie zapewnić Państwu maksymalny poziom bezpieczeństwa.