praca

 

Ochrona Roku Pogoń Warszawa, od 1997 roku zaufali nam:

 

banner-ochrona

banner-lotna

banner-osobista

banner-konwojowanie

banner-systemy

banner-services

Zapisz

Zapisz

Agencja ochrony w Warszawie — Pogoń, mazowieckie

 

Pogoń to koncesjonowana agencja ochrony z Warszawy. Na rynku działamy nieprzerwanie od 1997 roku, świadcząc usługi na terenie całego województwa mazowieckiego. Oprócz bogatego doświadczenia i wiedzy z zakresu ochrony osób i mienia możemy pochwalić się także zespołem sprawdzonych pracowników o wysokich kwalifikacjach i doświadczeniu w pracy terenie. Dysponujemy ponadto nowoczesnym zapleczem technologicznym, dzięki któremu możemy świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Nasz profesjonalizm oraz skuteczność zyskały potwierdzenie w uzyskanych nagrodach i certyfikatach, jednak najcenniejsze jest dla nas uznanie Klientów, którzy doceniają naszą codzienną pracę.

 

Profesjonalna ochrona – dla kogo?

Nasze biuro ochrony w Warszawie działa na rzecz zabezpieczania interesów Klientów biznesowych, instytucjonalnych oraz indywidualnych.

 

W obszarze naszych usług znajdują się:

  • stacjonarna ochrona obiektów (w tym również monitoring wizyjny),
  • lotna ochrona obiektów (innowacyjna usługa „jeden do wielu"),
  • ochrona fizyczna, ochrona VIP,
  • konwojowanie (usługa wykonywana przez Specjalistyczne Uzbrojone Formacje Ochronne),
  • kompleksowe usługi z zakresu systemów alarmowych (projektowanie, instalacja i konserwacja),
  • czynności dodatkowe – m.in. sprawdzanie obecności w pomieszczeniach urządzeń podsłuchowych, ochrona przeciwpożarowa, profesjonalne usługi porządkowe.

 

Ochrona w Warszawie – jak działamy?

Wszystkim naszym Klientom gwarantujemy pełen profesjonalizm świadczonych usług z zakresu fizycznej ochrony osób i mienia w Warszawie. Dysponujemy Grupami Interwencyjnymi (Pogoń Lotna) oraz własnym systemem radiowej łączności, który obejmuje swym zasięgiem całe województwo mazowieckie. Dzięki niemu utrzymujemy stałą łączność ze wszystkimi pracownikami ochrony, a także mamy umożliwiony 24-godzinny, błyskawiczny kontakt z patrolami Grup Interwencyjnych. Grupy te rozlokowane są na terenie całego województwa, dlatego są w stanie dotrzeć na miejsce zdarzenia w ciągu zaledwie kilku minut.

Jako doświadczona i ceniona firma ochroniarska w Warszawie od lat bardzo owocnie współpracujemy z Policją, Strażą Miejską, Strażą Pożarną, Pogotowiem Ratunkowym oraz Pogotowiem Energetycznym, jak i Pogotowiem Gazowym, dlatego jesteśmy w stanie zapewnić Państwu maksymalny poziom bezpieczeństwa.

Czym cechuje się nasza agencja ochrony?

Dzięki profesjonalizmowi i zaangażowaniu pracowników nasza agencja ochrony gwarantuje swoim Klientom poczucie bezpieczeństwa i spokoju w każdej sytuacji. Współpraca z naszą firmą, pozwala liczyć na:

  • szybką interwencję — zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważna jest szybka interwencja, dlatego inwestujemy w nowoczesne technologie oraz wyszkolony personel. Dzięki temu w przypadku zagrożenia agenci ochrony są w stanie natychmiast podjąć odpowiednie działania i zminimalizować ryzyko dla Klienta.
  • wysoką jakość obsługi — jakość obsługi Klienta jest jednym z priorytetów naszej agencji. Pracownicy są nie tylko dobrze przeszkoleni w zakresie ochrony, ale potrafią nawiązać dobre relacje z Klientami, oparte na zaufaniu i wzajemnym szacunku. Dokładamy starań, aby każdy czuł się wysłuchany i zrozumiany, a jego potrzeby są traktowane z należytą uwagą.
  • jednolicie umundurowanych agentów ochrony — wiemy, jak ważne jest pierwsze wrażenie. Dlatego nasi pracownicy są zawsze odpowiednio ubrani i reprezentują naszą firmę, jak i Klientów na najwyższym poziomie. Dbałość o szczegóły umacnia nasz wizerunek, jako lidera na rynku usług ochrony mienia.