Pogoń

praca

 

Mateusz

 
Z głębokim smutkiem informujemy, że zmarł założyciel Agencji Ochrony Pogoń - Mateusz Jaszczuk.
 
Jest to dla nas wszystkich bolesna strata, a odejście tej wyjątkowej osoby pozostawiło w naszych sercach pustkę i żal.
 
Mateusz był nie tylko liderem w dziedzinie ochrony, ale również inspiracją dla naszej kadry. Jego profesjonalizm, oddanie oraz wizja przyczyniły się do sukcesu firmy, która stała się znaczącym graczem na rynku. Jego dziedzictwo będzie trwać w naszej firmie na zawsze, a wkład w jej rozwój i osiągnięcia pozostanie niezapomniany.
 
W tych trudnych chwilach pragniemy złożyć najgłębsze kondolencje oraz wyrazy współczucia rodzinie. Niech znajdą siłę w myślach, że osoba którą dziś żegnamy, pozostawiła niezatarty znak w świecie biznesu i ochrony.
 
Jesteśmy zjednoczeni w smutku nad utratą wyjątkowego przywódcy, a jednocześnie wdzięczni za okazaną nam możliwość pracy przy jego boku przez te wszystkie lata. Jego osiągnięcia stanowią dla nas inspirację do kontynuowania rozwoju firmy, z tą samą pasją i zaangażowaniem, którymi się wykazywał.
 
Pozostajemy z głębokim smutkiem i szacunkiem Zarząd oraz Pracownicy Agencji Ochrony Pogoń
 
 

Ochrona Roku Pogoń Warszawa, od 1997 roku zaufali nam:

 

Mateusz


Z głębokim smutkiem informujemy, że zmarł założyciel Agencji Ochrony Pogoń - Mateusz Jaszczuk.


Jest to dla nas wszystkich bolesna strata, a odejście tej wyjątkowej osoby pozostawiło w naszych sercach pustkę i żal. Mateusz był nie tylko liderem w dziedzinie ochrony, ale również inspiracją dla naszej kadry. Jego profesjonalizm, oddanie oraz wizja przyczyniły się do sukcesu firmy, która stała się znaczącym graczem na rynku. Jego dziedzictwo będzie trwać w naszej firmie na zawsze, a wkład w jej rozwój i osiągnięcia pozostanie niezapomniany.


W tych trudnych chwilach pragniemy złożyć najgłębsze kondolencje oraz wyrazy współczucia rodzinie. Niech znajdą siłę w myślach, że osoba którą dziś żegnamy, pozostawiła niezatarty znak w świecie biznesu i ochrony. Jesteśmy zjednoczeni w smutku nad utratą wyjątkowego przywódcy, a jednocześnie wdzięczni za okazaną nam możliwość pracy przy jego boku przez te wszystkie lata.


Jego osiągnięcia stanowią dla nas inspirację do kontynuowania rozwoju firmy, z tą samą pasją i zaangażowaniem, którymi się wykazywał.


Pozostajemy z głębokim smutkiem i szacunkiem Zarząd oraz Pracownicy Agencji Ochrony Pogoń

 

 

banner-ochrona

banner-lotna

banner-osobista

banner-konwojowanie

banner-systemy

banner-services

Zapisz

Zapisz

AGENCJA OCHRONY POGOŃ | WARSZAWA

 

Pogoń to koncesjonowana Agencja Ochrony z Warszawy. Na rynku działamy nieprzerwanie od 1997 roku, świadcząc usługi na terenie całego województwa mazowieckiego.

 

Oprócz bogatego doświadczenia i wiedzy z zakresu ochrony osób i mienia możemy pochwalić się także zespołem sprawdzonych pracowników o wysokich kwalifikacjach i doświadczeniu w pracy terenie. Dysponujemy ponadto nowoczesnym zapleczem technologicznym, dzięki któremu możemy świadczyć usługi na najwyższym poziomie.

 

Nasz profesjonalizm oraz skuteczność zyskały potwierdzenie w uzyskanych nagrodach I certyfikatach, jednak najcenniejsze jest dla nas uznanie klientów, którzy doceniają naszą codzienną pracę.

 

Profesjonalna ochrona – dla kogo?

Nasza agencja ochrony działa na rzecz zabezpieczania interesów klientów biznesowych, instytucjonalnych oraz indywidualnych.

 

W obszarze naszych usług znajdują się:

  • stacjonarna ochrona obiektów (w tym również monitoring wizyjny),
  • lotna ochrona obiektów (innowacyjna usługa „jeden do wielu"),
  • ochrona fizyczna, ochrona VIP,
  • konwojowanie (usługa wykonywana przez Specjalistyczne Uzbrojone Formacje Ochronne),
  • kompleksowe usługi z zakresu systemów alarmowych (projektowanie, instalacja i konserwacja),
  • czynności dodatkowe – m.in. sprawdzanie obecności w pomieszczeniach urządzeń podsłuchowych, ochrona przeciwpożarowa, profesjonalne usługi porządkowe.

 

Ochrona w Warszawie – charakterystyka naszej pracy

Wszystkim naszym Klientom gwarantujemy pełen profesjonalizm świadczonych usług z zakresu ochrony osób i mienia w Warszawie. Dysponujemy własnym systemem radiowej łączności, który obejmuje swym zasięgiem całe województwo mazowieckie. Dzięki niemu utrzymujemy stałą łączność ze wszystkimi pracownikami ochrony, a także mamy umożliwiony 24-godzinny, błyskawiczny kontakt z patrolami Grup Interwencyjnych. Grupy te rozlokowane są na terenie całego województwa, dlatego są w stanie dotrzeć na miejsce zdarzenia w ciągu zaledwie kilku minut.

 

Jako doświadczona i ceniona firma ochroniarska w Warszawie od lat bardzo owocnie współpracujemy z Policją, Strażą Miejską, Strażą Pożarną, Pogotowiem Ratunkowym i Pogotowiem Energetycznym i Gazowym, dlatego jesteśmy w stanie zapewnić Państwu maksymalny poziom bezpieczeństwa.