Pogoń

 

OCHRONA POGOŃOCHRONA POGOŃOCHRONA POGOŃOCHRONA POGOŃOCHRONA POGOŃOCHRONA POGOŃOCHRONA POGOŃOCHRONA POGOŃOCHRONA POGOŃOCHRONA POGOŃOCHRONA POGOŃ

leed

Firma ochroniarska Pogoń Ochrona to spółka kapitałowa, która działa na warszawskim rynku nieprzerwanie od 1997 roku. W czasie ponad dwudziestoletniej działalności, pomogliśmy już wielu klientom zyskać poczucie bezpieczeństwa. Podejmujemy się różnorodnych działań, do których w szczególności należy zaliczyć takie usługi, jak: ochrona mienia, ochrona osób, ochrona obiektów itd.

Wierzymy, że prawidłowo zaplanowana i wdrożona ochrona pozwala uniknąć większości zagrożeń i sprawia, że poprawia się ogólny komfort życia osób prywatnych i przedsiębiorców. Bazujemy na szerokiej wiedzy naszych pracowników. Oprócz tego stale poszerzamy zakres naszych działań, wsłuchując się w potrzeby nowoczesnych klientów i śledząc nowinki w branży technologicznej.  

Mamy wyodrębniane specjalne jednostki: Pogoń Ochrona Lotna oraz Pogoń Services. Ze szczegółowym zakresem ich zadań można zapoznać się na naszej stronie internetowej.

Nasze usługi ochroniarskie są świadczone w oparciu o koncesję wydaną przez Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji.

Agencja ochrony Pogoń – zakres usług

Skupiamy się na ochronie osób (bezpośrednia ochrona fizyczna stała i doraźna), mienia (konwojowanie przedmiotów kosztownych, niebezpiecznych, wartości pieniężnych) oraz obiektów (ochrona osiedli, magazynów, biur). Ponadto oferujemy zabezpieczanie imprez masowych, usługi sprzątające i przeszukiwanie pomieszczeń.

Wśród naszych działań warto wymienić także zabezpieczanie techniczne obiektów i mienia. Usługa ta obejmuje instalację systemów alarmowych i innych urządzeń elektronicznych, które sygnalizują niebezpieczeństwo ochranianego mienia i osób, a także ich eksploatację oraz prace naprawcze i konserwacyjne. Zajmujemy się również instalacją urządzeń oraz specjalistycznych systemów mechanicznego zabezpieczenia oraz zapewniamy ich obsługę, naprawy i konserwację.

Dopasowujemy zakres usług indywidualnie do Państwa potrzeb.

Charakterystyka naszej pracy

Realizując zlecenia, przyjmujemy na siebie odpowiedzialność za mienie podlegające ochronie. Spółka legitymuje się polisą ubezpieczeniową od odpowiedzialności cywilnej, kontraktowej i deliktowej – to zapewnia Państwu dodatkowe zabezpieczenie majątkowe.

Korzystamy z własnego systemu radiowej łączności bezprzewodowej, który obejmuje swoim zasięgiem całe województwo mazowieckie. Ochrona mienia na terenie Warszawy i okolic jest dzięki temu wyjątkowo efektywna.  System pozwala on na utrzymanie bezpośredniego i błyskawicznego kontaktu z pracownikami ochrony, jak również zapewnia 24-godzinny dostęp do dyżurnego kierownika zmiany. Patrole Grup Interwencyjnych, dzięki odpowiedniemu rozlokowaniu, docierają do miejsca zdarzenia ciągu w kilku minut.

Nasza firma ochroniarska dodatkowo dysponuje systemami monitoringu (wykorzystującymi GPS i GPRS) do prowadzenia nadzoru nad obiektami ruchomymi i stacjonarnymi. Stała współpraca z Policją, Strażą Miejską, Strażą Pożarną, Pogotowiem Ratunkowym i Pogotowiem Energetycznym i Gazowym, pozwala nam na zapewnienie Państwu całkowitego bezpieczeństwa.

Zawsze weryfikujemy naszych potencjalnych pracowników pod kątem dotychczasowej historii zatrudnienia, obecności w Centralnym Rejestrze Skazanych oraz opinii w Komendach Rejonowych Policji. Jednocześnie kładziemy nacisk na ciągłe podwyższanie kompetencji. Bierzemy udział w kursach federacji CRIMEN oraz IBA, ćwiczymy w elitarnym centrum szkoleniowym AT-SYSTEM, dzięki czemu możemy zapewnić Państwu usługi na najwyższym poziomie.

Nagrody i zrzeszenia

Pogoń Ochrona była wielokrotnie nagradzana ze względu na profesjonalne i kompleksowe podejście do ochrony mienia i osób.

Otrzymaliśmy między innymi prestiżowy Certyfikat Jakości Usługi Ochrony.

Należymy ponadto do renomowanych polskich i międzynarodowych organizacji zrzeszających agencje ochrony, takich jak: Confederation of European Security Services, Polska Izba Ochrony Osób I Mienia, Polski Związek Firm Ochrony.

Profesjonalna firma ochroniarska – zapraszamy do współpracy

Jesteśmy otwarci na wszelkie uwagi i sugestie wiązane z naszą ofertą i działaniem.
Zapraszamy Państwa do korzystania z naszych usług!