Pogoń

 

Mateusz

 
Z głębokim smutkiem informujemy, że zmarł założyciel Agencji Ochrony Pogoń - Mateusz Jaszczuk.
 
Jest to dla nas wszystkich bolesna strata, a odejście tej wyjątkowej osoby pozostawiło w naszych sercach pustkę i żal.
 
Mateusz był nie tylko liderem w dziedzinie ochrony, ale również inspiracją dla naszej kadry. Jego profesjonalizm, oddanie oraz wizja przyczyniły się do sukcesu firmy, która stała się znaczącym graczem na rynku. Jego dziedzictwo będzie trwać w naszej firmie na zawsze, a wkład w jej rozwój i osiągnięcia pozostanie niezapomniany.
 
W tych trudnych chwilach pragniemy złożyć najgłębsze kondolencje oraz wyrazy współczucia rodzinie. Niech znajdą siłę w myślach, że osoba którą dziś żegnamy, pozostawiła niezatarty znak w świecie biznesu i ochrony.
 
Jesteśmy zjednoczeni w smutku nad utratą wyjątkowego przywódcy, a jednocześnie wdzięczni za okazaną nam możliwość pracy przy jego boku przez te wszystkie lata. Jego osiągnięcia stanowią dla nas inspirację do kontynuowania rozwoju firmy, z tą samą pasją i zaangażowaniem, którymi się wykazywał.
 
Pozostajemy z głębokim smutkiem i szacunkiem Zarząd oraz Pracownicy Agencji Ochrony Pogoń
 
 

OCHRONA POGOŃOCHRONA POGOŃOCHRONA POGOŃOCHRONA POGOŃOCHRONA POGOŃOCHRONA POGOŃOCHRONA POGOŃOCHRONA POGOŃOCHRONA POGOŃOCHRONA POGOŃOCHRONA POGOŃ

leed

Firma ochroniarska Pogoń Ochrona to spółka kapitałowa, która działa na warszawskim rynku nieprzerwanie od 1997 roku. W czasie ponad dwudziestoletniej działalności, pomogliśmy już wielu klientom zyskać poczucie bezpieczeństwa. Podejmujemy się różnorodnych działań, do których w szczególności należy zaliczyć takie usługi, jak: ochrona mienia, ochrona osób, ochrona obiektów itd.

Wierzymy, że prawidłowo zaplanowana i wdrożona ochrona pozwala uniknąć większości zagrożeń i sprawia, że poprawia się ogólny komfort życia osób prywatnych i przedsiębiorców. Bazujemy na szerokiej wiedzy naszych pracowników. Oprócz tego stale poszerzamy zakres naszych działań, wsłuchując się w potrzeby nowoczesnych klientów i śledząc nowinki w branży technologicznej.  

Mamy wyodrębniane specjalne jednostki: Pogoń Ochrona Lotna oraz Pogoń Services. Ze szczegółowym zakresem ich zadań można zapoznać się na naszej stronie internetowej.

Nasze usługi ochroniarskie są świadczone w oparciu o koncesję wydaną przez Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji.

Agencja ochrony Pogoń – zakres usług

Skupiamy się na ochronie osób (bezpośrednia ochrona fizyczna stała i doraźna), mienia (konwojowanie przedmiotów kosztownych, niebezpiecznych, wartości pieniężnych) oraz obiektów (ochrona osiedli, magazynów, biur). Ponadto oferujemy zabezpieczanie imprez masowych, usługi sprzątające i przeszukiwanie pomieszczeń.

Wśród naszych działań warto wymienić także zabezpieczanie techniczne obiektów i mienia. Usługa ta obejmuje instalację systemów alarmowych i innych urządzeń elektronicznych, które sygnalizują niebezpieczeństwo ochranianego mienia i osób, a także ich eksploatację oraz prace naprawcze i konserwacyjne. Zajmujemy się również instalacją urządzeń oraz specjalistycznych systemów mechanicznego zabezpieczenia oraz zapewniamy ich obsługę, naprawy i konserwację.

Dopasowujemy zakres usług indywidualnie do Państwa potrzeb.

Charakterystyka naszej pracy

Realizując zlecenia, przyjmujemy na siebie odpowiedzialność za mienie podlegające ochronie. Spółka legitymuje się polisą ubezpieczeniową od odpowiedzialności cywilnej, kontraktowej i deliktowej – to zapewnia Państwu dodatkowe zabezpieczenie majątkowe.

Korzystamy z własnego systemu radiowej łączności bezprzewodowej, który obejmuje swoim zasięgiem całe województwo mazowieckie. Ochrona mienia na terenie Warszawy i okolic jest dzięki temu wyjątkowo efektywna.  System pozwala on na utrzymanie bezpośredniego i błyskawicznego kontaktu z pracownikami ochrony, jak również zapewnia 24-godzinny dostęp do dyżurnego kierownika zmiany. Patrole Grup Interwencyjnych, dzięki odpowiedniemu rozlokowaniu, docierają do miejsca zdarzenia ciągu w kilku minut.

Nasza firma ochroniarska dodatkowo dysponuje systemami monitoringu (wykorzystującymi GPS i GPRS) do prowadzenia nadzoru nad obiektami ruchomymi i stacjonarnymi. Stała współpraca z Policją, Strażą Miejską, Strażą Pożarną, Pogotowiem Ratunkowym i Pogotowiem Energetycznym i Gazowym, pozwala nam na zapewnienie Państwu całkowitego bezpieczeństwa.

Zawsze weryfikujemy naszych potencjalnych pracowników pod kątem dotychczasowej historii zatrudnienia, obecności w Centralnym Rejestrze Skazanych oraz opinii w Komendach Rejonowych Policji. Jednocześnie kładziemy nacisk na ciągłe podwyższanie kompetencji. Bierzemy udział w kursach federacji CRIMEN oraz IBA, ćwiczymy w elitarnym centrum szkoleniowym AT-SYSTEM, dzięki czemu możemy zapewnić Państwu usługi na najwyższym poziomie.

Nagrody i zrzeszenia

Pogoń Ochrona była wielokrotnie nagradzana ze względu na profesjonalne i kompleksowe podejście do ochrony mienia i osób.

Otrzymaliśmy między innymi prestiżowy Certyfikat Jakości Usługi Ochrony.

Należymy ponadto do renomowanych polskich i międzynarodowych organizacji zrzeszających agencje ochrony, takich jak: Confederation of European Security Services, Polska Izba Ochrony Osób I Mienia, Polski Związek Firm Ochrony.

Profesjonalna firma ochroniarska – zapraszamy do współpracy

Jesteśmy otwarci na wszelkie uwagi i sugestie wiązane z naszą ofertą i działaniem.
Zapraszamy Państwa do korzystania z naszych usług!