Pogoń

praca

infolinia

banner-ochrona

banner-lotna

banner-osobista

banner-konwojowanie

banner-systemy

banner-services

Zapisz

Zapisz

Agencja ochrony - Pogoń Warszawa

Pogoń to koncesjonowana Agencja Ochrony z Warszawy działająca na rynku nieprzerwanie od 20 lat. Oprócz bogatego doświadczenia i wiedzy z zakresu ochrony osób i mienia możemy pochwalić się zespołem sprawdzonych pracowników o wysokich kwalifikacjach i doświadczeniu w terenie, a także nowoczesnym zapleczem technologicznym, dzięki któremu możemy świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Nasz profesjonalizm oraz skuteczność zostały potwierdzone wieloma certyfikatami i nagrodami, ale przede wszystkim są na co dzień doceniane przez naszych Klientów.


Jako firma ochroniarska z Warszawy działamy na terenie całego województwa mazowieckiego. Świadczymy usługi dla klientów biznesowych, instytucjonalnych oraz indywidualnych i są to przede wszystkim:
• stacjonarna ochrona obiektów, w tym również monitoring wizyjny
• lotna ochrona obiektów (innowacyjna usługa „jeden do wielu")
• ochrona osobista, ochrona VIP
• konwojowanie (usługa wykonywana przez Specjalistyczne Uzbrojone Formacje Ochronne)
• kompleksowe usługi z zakresu systemów alarmowych (projektowanie, instalacja i konserwacja)
• szeroki zakres usług dodatkowych – m.in. sprawdzanie obecności w pomieszczeniach urządzeń podsłuchowych, ochrona przeciwpożarowa, profesjonalne usługi porządkowe.

 

Wszystkim naszym Klientom gwarantujemy pełen profesjonalizm świadczonych usług z zakresu ochrony osób i mienia w Warszawie. Dysponujemy własnym systemem radiowej łączności obejmującym swym zasięgiem całe województwo mazowieckie. Dzięki niemu utrzymujemy stałą łączność ze wszystkimi pracownikami ochrony, a także mamy umożliwiony błyskawiczny kontakt przez 24 godziny na dobę z patrolami Grup Interwencyjnych. Grupy te rozlokowane są na terenie całego województwa, dlatego są w stanie dotrzeć na miejsce zdarzenia w ciągu zaledwie kilku minut. Jako doświadczona firma ochroniarska w Warszawie od lat bardzo owocnie współpracujemy z Policją, Strażą Miejską, Strażą Pożarną, Pogotowiem Ratunkowym i Pogotowiem Energetycznym i Gazowym, dlatego jesteśmy w stanie zapewnić Państwu maksymalny poziom bezpieczeństwa.

Ochrona Roku Pogoń Warszawa - rzetelna firma z tradycjami, od 1997 roku.